تاريخ : یکشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۲ | 22:35 | نویسنده : میثم یاوری
               با سلام حضور تک تک شما سمدیدگان

امام علی(علیه السلام) در بخشی از خطبه29 نهج البلاغه به یک اصل بسیارمهم در زندگى انسان ها اشاره کرده، مى فرماید: «افراد ضعیف و ناتوان،هرگز نمى توانند ستم را از خود دور کنند و حق جز با تلاش و کوشش به دست نمى آید» .(لاَیَمْنَعُ الضَّیْمَ الذَّلِیلُ! وَ لاَیُدْرَکُ الْحَقُّ إِلاّ بِالْجِدِّ).

از جمله «لایُدْرَکَ الْحَقُّ إلاّ بالْجِدِّ» به خوبى استنباط مى شود که حقّ گرفتنى است، نه دادنى یعنى «در جوامعى که زورمندان و غارتگران حاکمند، هرگز نمى توان انتظار داشت که با میل و رغبت حقوق ضعیفان را به آنها بدهند چرا که قدرت آنها اصولا از غصب حقوق دیگران به دست مى آید و بازگرداندن حقوق دیگران به آنها مساوى است با از دست دادن قدرتشان و این کارى است که هرگز آماده انجام آن نیستند.

آری ! حق را باید گرفت و با تلاش و کوشش و ایثار و فدا کاری باید آن را
به چنگ آورد و هرگز نباید فراموش کرد که با زورمندان و ستمگران جز به
زبان زور نمی توان سخن گفت .

از این روست که باید بگوش مسئولین برسانیم که مالمان را دزدیده اند و
حقمان را ضایع کرده اند و ما در باز پس گیری حقمان مصر و یکپارچه ایستاده ایم .

بهمین مناسبت در روز یکشنبه ۲۰/۵/ ۹۲ راس ساعت ۱۰ صبح در میدان پاستور تجمع کرده و از آنجا بسمت دفتر ریاست جمهوری خواهیم رفت تا صدای تظلم و دادخواهیمان را بگوش رئیس جمهور منتخب برسانیم  .

آدرس :  خط 2 مترو را که سوار شوید ‘ " ایستگاه میدان حر " پیاده میشوید خیابان کارگر جنوبی را قدری بطرف شمال میآیید به میدان پاستور میرسید .  در میدان پاستور جلوی گل فروشی جمع شده ؛ از آنجا بطرف دفتر ریاست جمهوری در خیابان پاستور خواهیم رفت .

بامید روزی که در زمینهایمان جشن پیروزیمان را بگیریم .

    م.یاوری

http://www.faze58gerd.blogfa.com