حق خواهی
حق خواهی خریداران زمینهای فاز 5 هشتگرد از شرکت تعاونی مسکن کارگران برق تهران  
               با سلام حضور تک تک شما سمدیدگان

امام علی(علیه السلام) در بخشی از خطبه29 نهج البلاغه به یک اصل بسیارمهم در زندگى انسان ها اشاره کرده، مى فرماید: «افراد ضعیف و ناتوان،هرگز نمى توانند ستم را از خود دور کنند و حق جز با تلاش و کوشش به دست نمى آید» .(لاَیَمْنَعُ الضَّیْمَ الذَّلِیلُ! وَ لاَیُدْرَکُ الْحَقُّ إِلاّ بِالْجِدِّ).

از جمله «لایُدْرَکَ الْحَقُّ إلاّ بالْجِدِّ» به خوبى استنباط مى شود که حقّ گرفتنى است، نه دادنى یعنى «در جوامعى که زورمندان و غارتگران حاکمند، هرگز نمى توان انتظار داشت که با میل و رغبت حقوق ضعیفان را به آنها بدهند چرا که قدرت آنها اصولا از غصب حقوق دیگران به دست مى آید و بازگرداندن حقوق دیگران به آنها مساوى است با از دست دادن قدرتشان و این کارى است که هرگز آماده انجام آن نیستند.

آری ! حق را باید گرفت و با تلاش و کوشش و ایثار و فدا کاری باید آن را
به چنگ آورد و هرگز نباید فراموش کرد که با زورمندان و ستمگران جز به
زبان زور نمی توان سخن گفت .

از این روست که باید بگوش مسئولین برسانیم که مالمان را دزدیده اند و
حقمان را ضایع کرده اند و ما در باز پس گیری حقمان مصر و یکپارچه ایستاده ایم .

بهمین مناسبت در روز یکشنبه ۲۰/۵/ ۹۲ راس ساعت ۱۰ صبح در میدان پاستور تجمع کرده و از آنجا بسمت دفتر ریاست جمهوری خواهیم رفت تا صدای تظلم و دادخواهیمان را بگوش رئیس جمهور منتخب برسانیم  .

آدرس :  خط 2 مترو را که سوار شوید ‘ " ایستگاه میدان حر " پیاده میشوید خیابان کارگر جنوبی را قدری بطرف شمال میآیید به میدان پاستور میرسید .  در میدان پاستور جلوی گل فروشی جمع شده ؛ از آنجا بطرف دفتر ریاست جمهوری در خیابان پاستور خواهیم رفت .

بامید روزی که در زمینهایمان جشن پیروزیمان را بگیریم .

    م.یاوری

http://www.faze58gerd.blogfa.com

 

[ یکشنبه سیزدهم مرداد ۱۳۹۲ ] [ 22:35 ] [ میثم یاوری ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

*** شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد ، گورکن گمنامی است که دل به دفن دانایی بسته است ، مردمان من امانت آسمانند بر این خاک تلخ ، مردمان من خان و مان من اند .*** (کوروش بزرگ)


******************************

بنام خدا و با سلام

دوستان ’ همدردان و همراهان عزیز ’ این وبلاگ متعلق به شماست و بمنظور رد و بدل کردن اخبار و اطلاعات مرتبط با زمینهای فاز 5 هشتگرد ’ از جمله روند قضایی پرونده ’ اخبار و تصمیم گیریهای مرتبط با تجمعات ’ باشتراک گذاشتن اطلاعات و دانسته های شما و نیز بهره گیری از هر گونه همفکری و یاری و مساعدت فرد فرد شما ’ در جهت نیل به هدفی واحد که همانا احقاق حقمان و رسیدن به زمینهایمان میباشد ’ ایجاد شده بنابراین لطفا برای حفظ تداوم فعالیت آن به موارد ذیل توجه فرموده و آنها را رعایت فرمایید :

1) از اظهار هر گونه مطلبی غیر مرتبط با موضوع خود داری فرمایید .

2) عفت کلام شما نشاندهده ادب و شخصیت شماست بنابر این در بیان نظرات خود این موضوع را اثبات کرده ’ از هرگونه توهین ’ تهدید ’ افترا و ... به اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی خود داری فرموده ’ با توجه به امکان شناسایی کاربران برای مسولین ذیربط از طریق IP آنان ’ مسولیت هر گونه پیگیری قضایی متوجه خود کاربر خواهد بود .

3) بدوا هیچ بازبینی در کامنت ها بعمل نیامده و اظهار نظرها مستقیما در وبلاگ نمایش داده خواهند شد لیکن چنانچه موضوعی جنبه توهین داشته و یا از الفاظ غیر اصولی و رکیک استفاده شود بمحض رویت توسط مسول وبلاگ ’ حذف خواهد شد .

4) بنا بر این است که بدلیل مشغله کاری ’ باستثنای پست اول ’ عندالاقتضاء برای سایر پستها از نوشته های همدردان استفاده بعمل آید ’ بنابر این خواهشمند است نوشته های خود را به ایمیل مدیر وبلاگ به آدرس :
misamyavari@gmail.com
ارسال کرده تا بنام خود شما بعنوان پست جدید در وبلاگ قرار گیرد .

با آرزوی موفقیت برای همگی شما و احقاق هر چه زودتر حقمان .
م.یاوری